Dřevostavby Altako

Edit

DŘEVOSTAVBY ALTAKO

ALTAKO CZ S.R.O.

Richard Junek

Václav Junek

Adresa kanceláře - Otevírací doba, po telefonické domluvě.

Technologie stavby domu

Základním materiálem pro naše domy je certifikované konstrukční řezivo, které je použito ve stěnách, stropní konstrukci a krovu.

Tepelný zdroj

Tepelné čerpadlo vzduch-voda využívá obnovitelný zdroj energie vzduch, který je přístupný všem, což významně přispívá k ochraně životního prostředí a klimatu. Jako uživatelé této technologie se stáváte nezávislými na fosilních a tím i konečných zdrojích energie jak pro vytápění, tak pro chlazení.

Tepelné čerpadlo

Plynový kotel

Podlahové topení

Teplovodní podlahové vytápění nabízí mnoho výhod: rovnoměrné rozložení tepla, které nestanoví žádné limity pro design interiéru. Pokud máte podlahové vytápění, můžete se obejít bez radiátorů. Podlahové vytápění je vhodné pro všechny podlahové krytiny.

Koupelny

Schodiště

Schodiště pro Vás dodáváme zásadně z masivu, na výběr máme různé dřeviny, například dub, jasan, buk, javor a jiné.

Chytrá domácnost

Na přání Váš dům vybavíme prvky a systémy chytré domácnosti.

Řízené rekuperační větrání

Řízené větrání obytných budov s rekuperací tepla je moderním příspěvkem k ochraně životního prostředí a je obzvláště energeticky účinné. Díky úspoře tepla můžete efektivně a nákladově efektivně vytápět a větrat.

Komíny

Unikátní konstrukční řešení v jednom dílu, zajišťuje eliminaci montážních chyb. Rychlá vestavba pomáhá k okamžité funkčnosti. Největším bonusem je ale úspora až 1 m2 v dispozici. Výhodou je také patentovaný přechod na komínový systém Schiedel.

Stínící technika

Interiéry

Fotovoltaika

Na přání vybavíme Váš dům fotovoltaikou.