Dřevostavby Altako

Edit

DŘEVOSTAVBY ALTAKO

ALTAKO CZ S.R.O.

Richard Junek

Václav Junek

Adresa kanceláře - Otevírací doba, po telefonické domluvě.

Stavbu nového domova lze financovat z vlastních prostředků, nebo Vám můžeme ZDARMA prostřednictvím našeho finančního poradce pomoci najít na míru vhodné financování, úvěr, nebo hypotéku u některého z finančních ústavů působících na českém trhu (banky, stavební spořitelny atp.).

Různé stupně dokončení dřevostavby
Výslednou stavbu lze rozdělit na různé stupně dokončení. Toto umožňuje našim klientům buď přímé a pohodlné nastěhování do hotového domu, nebo dle jejich možností a množství dostupných finančních prostředků dokončit pouze část domu (přízemí).

Dokončená hrubá stavba
Stavba je zvenku kompletně dokončená, pod střechou a zbývá dokončit vnitřní prostory. Nejsou provedeny některé práce, například malování, sádrování, broušení stěn, obklady, podlahové krytiny, nebo elektroinstalace, nebo jen některé z nich.
Tato varianta je určena pro klienty, kteří se chtějí podílet vlastními silami na stavbě svého bydlení.

Kompletní stavba na klíč
Kompletně dokončená stavba bez terénních úprav okolí domu. Dům je připravený pro kolaudaci, uklizený, připravený k nastěhování.

Doplňující informace
U obou variant stupňů dokončení dřevostavby jsou na stránkách uváděny ceny za dům bez základové desky s příslušnými izolacemi a bez přípojek inženýrských sítí.
Tyto části naceňujeme dle individuálních podmínek na vašem stavebním pozemku, nejsou tedy součástí uváděné ceny za dům.

Dále zajišťujeme:

  • zpracování projektové dokumentace pro stavební povolení (ceny od 45.000 Kč)
  • zaměření stavby geodety
  • vybudování základové desky s příslušnými izolacemi
  • vybudování přípojek inženýrských sítí
  • drobné terénní úpravy
  • oplocení pozemku

DPH
Ceny rodinných domů jsou na těchto stránkách uváděny s DPH 15%. Většina stavěných domů určených k bydlení splňuje zákonem stanovená kriteria pro uplatnění snížené sazby DPH 15%. V ostatních případech bude účtována základní sazba DPH 21% dle aktuálně platných předpisů.